Novi Sad - Adamovićevo naselje

Namešten dupleks na top lokaciji – odlična cena!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4086
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se potpuno namešten stan u prestižnom delu grada, po veoma atraktivnoj ceni. U donjoj etaži nalaze se dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba i toalet. Na spratu su smeštene dve spavaće sobe i dodatni toalet. Stan se prodaje kompletno opremljen, sa svim nameštajem i tehnikom, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dokumentacija je uredna, stan je uknjižen 1/1 i bez tereta. Cena sa uračunatom agencijskom provizijom iznosi 123.600 €. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,300 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,506 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2