-

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,515 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

80,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044185
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 80,300 €
  • Cena po m2 : 1515.09 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/1

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

87,000 €

Grbavica odlična investicija ID#11969…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Telep

89,500 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 0.5
  • 2,712 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,620 €/m2
  • 32 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

87,550 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

82,400 €

Garsonjera na Bulevaru Evrope, Novi Sad, 24 m²…

  • Soba: 0.5
  • 3,433 €/m2
  • 24 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2