Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja/Centar, 73m2, parking za stanare!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,568 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

187,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003015
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 187,460 €
  • Cena po m2 : 2567.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

Trosoban stan na Bulevaru Oslobođenja, nadomak centra grada i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Zgrada poseduje zajedničko dvorište sa parkingom za stanare. Strukturu stana čine: Ulazni hodnik sa toaletom, odvojen spavaći blok sa 2 sobe i kupatilom, polu odvojena kuhinja sa špajzom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak i komforna zatvorena terasa. Prodaje se sa ugradnim elementima i kuhinjom. Za dodatne informacije ili gledanje stana pozvati na broj 0621701819 U cenu je uključena agencijska nadoknada u visini od 3%

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,150 €

Prostran trosoban stan na Novom Naselju…

  • Soba: 3.0
  • 2,660 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar

185,400 €

Novi Sad,Bulevar,komforan dupleks stan ,prostran svetao i održavan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 4.5
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kval…

  • Soba: 3.0
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2