Novi Sad - Adice

Prodaje se stan u Čerevićkoj ulici, bez ulaganja, niski računi. Uknjižen 1/1, bez tereta. Kontakt: 063/744-5379

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,699 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

78,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000475
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 78,280 €
  • Cena po m2 : 2699.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se stan u Čerevićkoj ulici, bez ulaganja, niski računi. Uknjižen 1/1, bez tereta.

 Kontakt: 063/744-5379
Lav 2020 nekretnine
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

76,220 €

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,060 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

84,000 €

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832…

  • Soba: 1.0
  • 3,360 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2