Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Prodaje se garsonjera u Petrovaradinu, na visokom prizemlju. Grejanje na gas, nema terasu. Opremljena, pogodna kao inves

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

72,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000476
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 72,100 €
  • Cena po m2 : 2884.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Prodaje se garsonjera u Petrovaradinu, na visokom prizemlju. Grejanje na gas, nema terasu. Opremljena, pogodna kao investicija za izdavanje.

Agencijska usluga je uključena u cenu

Lav 2020 nekretnine
Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

72,800 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 0.5
  • 2,912 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

66,850 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,759 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

78,280 €

Prodaje se stan u Čerevićkoj ulici, bez ulaganja, niski računi. Uknjižen 1/1, bez tereta. Kontakt: 063/744-5379…

  • Soba: 1.0
  • 2,699 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,295 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2