Novi Sad - Adice

Novi Sad, Telep-Adice - Spratna kuća odlična za porodice

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,846 €/m2
  • Površina: 159 m2
PRODAJA

293,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000235
  • Površina : 159 m2
  • Cena : 293,550 €
  • Cena po m2 : 1846.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 531 m2

Novi Sad, sam početak adica, odmah kod nasipa! Spratna kuća trenutno roganizovana tako da se sastoji od 2 stambene jedinice. Kompletna infrastruktura na placu: gas, voda, kanalizacija, struja... Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, velike kuhinje + ostava, dve komofrne sobe, dodatna ostava, kupatilo sa kadom i ulazni hodnik. Dok se sprat sastoji od: dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo, ulazni hodnik, dve terase i jedna velika dodana prostorija koja se može preurediti u čak 2 ili tri spavaće sobe po potrebi. Dodatna prostorija je trenutno u sivoj fazi i koristi se za skladištenje repro materijala, a uz malo ulaganja se lako može transforimsati po potrebi kupca. Na placu dve garaže, pušnica, radionica i bašta koja se trenutno koristi u lične svrhe. Parcela pravilog oblika sa širinom od skoro 20 metara. Kuća je površine 159 m2, dok sa pomoćnim objektima ima oko 300 m2. U cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

293,550 €

Novi Sad, Telep-Adice - Spratna kuća odlična za porodice …

  • Soba: 7.0
  • 1,846 €/m2
  • 159 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

292,500 €

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso…

  • Soba: 7.0
  • 860 €/m2
  • 340 m2

Subotica Palić

288,500 €

Porodična kuća sa zemljištem-imanjem…

  • Soba: 4.0
  • 1,254 €/m2
  • 230 m2

Novi Sad Kać

288,100 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 658 €/m2
  • 438 m2

Novi Sad Telep

298,700 €

Prostrana porodična kuča na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.5
  • 2,074 €/m2
  • 144 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Blok vila

299,000 €

Petrovaradin, Blok vila.FANTASTIČNA, ODLIČNO ODRŽAVANA KUĆA P+II, sa odličnim podrumom, garažom i tavanom. Kuća je površine 330m2, na placu 2…

  • Soba: 8.0
  • 906 €/m2
  • 330 m2