Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Kuća na lepoj lokaciji 118 m2, plac 600 m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,484 €/m2
  • Površina: 118 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000210
  • Površina : 118 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 1483.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 601 m2

Novi Sad, Klisa - Kuća na lepoj lokaciji idealnoj za porodićno stanovanje, kao investicija ili za izgradnju urbane vile. Tačna površina kuiće iznosi 118 m2, a površina placa je 601 m2. Pored kuće postoji garaža ukupne površine 40 m2 i nus prostorije kao ostave u površini od 27 m2.U kuću je potrebno određeno ulaganje da bi bila pogodna za svakodnevni život. Lokacija veoma zahvalna i urbana, a sa druge strane uvučena od glanog puta i buke. Blizina bazena Slana bara i kompletog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

170,000 €

Prelepa vikendica u Rakovcu Agencija Moj Dom prodaje odlučnu vikendicu čvrste gradnje u oazi mira i tišine u Rakovcu. Okružena zelenilom i mirnim…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 97 m2

Temerin Temerin

175,000 €

Temerin, u novom Bloku na 3/4km od samog centra u lepoj, mirnoj ulici sa novim tipskim kućama i porodičnim mladim l…

  • Soba: 4.0
  • 1,190 €/m2
  • 147 m2

Novi Sad Kać

175,000 €

Novi Sad-Kać-odlična kuća u nizu…

  • Soba: 4.0
  • 1,549 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Klisa

175,100 €

Novi Sad, Klisa - Kuća na lepoj lokaciji 118 m2, plac 600 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 1,484 €/m2
  • 118 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

174,000 €

Prodaje se kuća Petrovaradin-Mišeluk. Uknjiženo ID#10491…

  • Soba: 10.0
  • 2,384 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Futog

180,000 €

Futog-Uknjižena kuća 156 m2 starije gradnje sa Lokalom i Podrumom u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,154 €/m2
  • 156 m2