-

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,507 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000197
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 1507.32 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1500 m2

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2. Lepa i mirna lokacija u blizini Fruškogorskog puta, a uvučena od buke i saobraćaja. Širina placa 18 m. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Simpatična vikendica sa prelepim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Inđija Čortanovci

123,600 €

Vikendica u Čortanovcima Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu u Čortanovcima na prelepom mestu. Objekat je uknjižen i obuhvata povr…

  • Soba: 3.0
  • 1,648 €/m2
  • 75 m2

Beočin Beočin

115,000 €

Rakovac-Kuća 67 m2 na Fantastičnoj Zelenoj Oazi sa Terasom i Pogledom za kupce sa Posebnim Stilom Života-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,716 €/m2
  • 67 m2

Srbobran Srbobran

123,600 €

Srbobran, Odlična kuća sa novim nameštajem blizu centra…

  • Soba: 3.0
  • 1,013 €/m2
  • 122 m2

Žabalj Žabalj

123,600 €

Čurug-Porodično Imanje 120m2 sa 3 jutra zemlje-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,030 €/m2
  • 120 m2

PRODAJA KUĆE-Nova Gajdobra-284m2,

130,000 €

PRODAJA KUĆE-Nova Gajdobra-284m2, plac sa ogromnim potencijalom (2924m2) ID#10728…

  • Soba: 5.0
  • 458 €/m2
  • 284 m2