Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Spratna kuća na lepom placu od 500 m2

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,089 €/m2
  • Površina: 260 m2
PRODAJA

283,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000163
  • Površina : 260 m2
  • Cena : 283,250 €
  • Cena po m2 : 1089.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 500 m2

Novi Sad, Klisa - Sedmosobna sparatna kuća na mirnoj lokaciji. Odlična za porodično stanovanje. Kuću čune dve celine, podeljene u jedan trosoban i jedan četvorosoban stan. U suterenu kuće nalazi se hladnjača koja je trenutno u zakupu i može se nastaviti zakup po dogovoru. Stan na spratu koji je četvorosoban se izdavao i služio je kao dodani izvor prihoda. Ispred kuće prelep letnjikovac, dok sama parcela ima 500 m2. Na jednoj od terasa nalazi se roštilj. A kuća poseduje i pušnicu. 2 kupatila i jedan toalet. Voda je izvedena i u letnjikovcu. Kuća je za one koji cene život bez buke. Kuća je uknjižena. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

277,000 €

Na prodaju prelepa kuca u Sremskim Karlovcima, 224m2, 277000e…

  • Soba: 5.0
  • 1,237 €/m2
  • 224 m2

Novi Sad Kać

287,900 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 657 €/m2
  • 438 m2

Novi Sad Veternk

280,000 €

Tri stvari opisuju ovu kucu: lokacija,veličina i kvalitet gradnje. Tri etaze:suteren(garaza,mogu dva automobila da sta…

  • Soba: 6.0
  • 933 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Spratna stambena kuća sa dodatnim stambenim prostorom – 153 m², uknjiženo, parking za 3 vozila …

  • Soba: 3.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

292,500 €

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso…

  • Soba: 7.0
  • 860 €/m2
  • 340 m2

Novi Sad Veternk

283,500 €

ODLIČNA NOVA PORODIČNA KUĆA…

  • Soba: 7.0
  • 1,062 €/m2
  • 267 m2