Novi Sad - Klisa

3,5km od centra grada, 1/1 i celokupno uknjižena

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,024 €/m2
  • Površina: 171 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000216
  • Površina : 171 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 1023.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 259 m2

Na 3,5km od centra grada, u mirnoj slepoj ulici prodajemo kuću izgrađenu 2009.godine. Uknjižena 1/1 i u stvarnim gabaritima, te je kupovina putem stambenog kredita jednostavan proces. Ispred kuće je prostor za parkiranje 5 automobila, dvorište od 259m2 poseduje kolski ulaz. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja gde svaki nivo ima sopstveno brojilo. Prizemlje ( u osnovi 96m2) je fizički podeljeno na 2 stana sa kuhinjom i kupatilom. Sprat kuće čini trosoban stan sa veoma komfornim dnevnim boravkom, kupatilom, toaletom i izlazom na terasu. Potkrovlje je polu završeno i ostavlja Vam mogućnost namene u skladu Vaših potreba. Kuća i dvorište su lepo održavani, sve je vrlo uredno i čisto. Pored redovnih prostorija, raspolaže i sa dosta prostora za odlaganje i skladištenje. Mogućnost zamene za manji stan na Novom Naselju. Za sve dodatne informacije pozvati na broj 0621701819. U cenu kuće je uključena posrednička naknada.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

180,000 €

Futog-Uknjižena kuća 156 m2 starije gradnje sa Lokalom i Podrumom u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,154 €/m2
  • 156 m2

Novi Sad Klisa

179,000 €

Novi Sad, Klisa - Kompletno renovirana kuća na lepoj i mirnoj lokaciji …

  • Soba: 5.0
  • 1,041 €/m2
  • 172 m2

Novi Sad Veternk

170,000 €

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji …

  • Soba: 3.5
  • 2,237 €/m2
  • 76 m2

Temerin Temerin

175,000 €

Temerin, u novom Bloku na 3/4km od samog centra u lepoj, mirnoj ulici sa novim tipskim kućama i porodičnim mladim l…

  • Soba: 4.0
  • 1,190 €/m2
  • 147 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

175,100 €

Petrovaradin. Odlična porodična kuća. Petosobna ID#4612…

  • Soba: 5.0
  • 826 €/m2
  • 212 m2

Novi Sad Kovilj

168,000 €

Kovilj-Kuća blizu Auto-puta…

  • Soba: 4.0
  • 1,151 €/m2
  • 146 m2