Inđija - Čortanovci

Banstol, kuća za život u vikend zoni.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,717 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000231
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 1716.67 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Čortanovci
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 658 m2

Na prodaju kuća u vikend naselju Banstol, opština Inđija. Nalazi se na 230 m nadmorske visine, okruženje poznato po ruži vetrova. Od puta za Čortanovce i mesne autobuske stanice udaljena oko 500m, put pod tucanikom koji je redovno održavan. Površina: oko 90 m², 54m2 legalizovano (ostalo prijavljeno za legalizaciju). Površina placa: 6,58a. Grejanje na dve inverter klime kao i drva pomoću šporeta „Smederevac" u kuhinji i peći u dnevnoj sobi. Prizemlje: hodnik,kupatilo, kuhinja/trepezarija, špajz, velika otvorena terasa ispred 4,10x3.20m. sprat: WC, dve spavaće sobe, dnevna soba i terasa na ulazu. tavan: mogućnost lake dogradnje u potkrovlje. Na placu se još nalaze: šupa, parking, česma, rezervoar sa vodom i voćnjak. Kuća je sa ulazima okrenuta ka jugo-istoku, prozor dnevne sobe je okrenut ka severo-zapadu, tako da je leti „debela" hladovina, a zimi hladnoća dolazi samo na prozor dnevne sobe. Više nego namešteno. Voda mesna - na placu ukopan i rezervar od 5 kubika rezervne vode. Struja trofazna, novi kablovi. Odvod – septička. Materijal gradnje: termo blokovi, kuća komplet izolovana stiroporom 12cm. Parking – ulazna ograda sa kliznim kapijama za tri auta. Od starog puta Beograd-Novi Sad udaljena oko 1.500m. Auto put Novi Sad – Beograd udaljen 12.5 km Beograd je udaljen 65 km. starim putem Novi Sad je udaljen 20 km. Plac ima blagi nagib i ograđen je. Postoji mogućnost uvođenja gasa. Uknjiženo 1/1. Nema bilo kakvog tereta.. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3 %. Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

98,000 €

Moderna kuća sa pogledom na grad – Rakovac, potez Sentić, 86 m²…

  • Soba: 2.5
  • 1,140 €/m2
  • 86 m2

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Sremski Karlovci Centar

100,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,000 €/m2
  • 100 m2

Irig Irig

87,550 €

Velika Remeta- Vikend Kuća 92m2 -Povoljno PR+Sp+Pk-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 952 €/m2
  • 92 m2