Irig - Vrdnik

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 11850m2 u Vrdniku

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 4,716 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

391,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000233
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 391,400 €
  • Cena po m2 : 4715.66 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 11850 m2

Predsavljamo Vam prodaju 2 velike vikend kuće (PO/PR/SP) na istom placu, jedne starije i jedne novije gradnje, u Vrdniku. Ogromni gradjevinski placevi objedinjeni su u jedan veliki, koji se nalazi neposredno iznad Banje Vrdnik, sa mogućnošću izgradnje apartmanskog naselja i etno sela. Ceo plac je ograđen pletenom žicom i izlazi na dva puta, gornji i donji. Na placu se nalaze 3 kopana bunara sa pitkom vodom, uz gradsku vodu u obe kuće, u kojima postoji i trofazna struja, video nadzor i alarm... Vlasnička dokumentacija je uredna. Nekretnina za svaku preporuku! U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

396,550 €

Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno oko 200m2, na placu od 569m2. Kuća zidana sendvič z…

  • Soba: 6.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Telep

400,000 €

Novi Sad Telep. Izuzetno kvalitetno gradjena kuca,interesantnog, funkcionalnog rasporeda u polu nivoima.Velik broj prost…

  • Soba: 5.0
  • 1,149 €/m2
  • 348 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

387,000 €

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca s…

  • Soba: 10.0
  • 1,290 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Novo Naselje

396,550 €

ODLIČNA KUĆA - NOVO NASELJE -…

  • Soba: 5.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Popovica

390,000 €

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad,…

  • Soba: 3.0
  • 4,815 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na

396,550 €

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na velikom placu od 1901 m2, kraj Dunava…

  • Soba: 10.0
  • 657 €/m2
  • 604 m2