Sremski Karlovci - Banstol

Banstol, brvnara mali RAJ sa pogledom na Dunav !

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,338 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000162
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 1337.66 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Banstol
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1149 m2

Opština Sremski Karlovci, okolina Banstola, retko u ponudi. Nova uknjižena brvnara sa pogledom na reku, okružena zelenilom i cvrkutom ptičica. Za one koji cene prirodu, mir i tišinu. Osim što možete sami uživati, objekat je kategorisan sa 2* pa je odličan i kao investicija. Kuća je trosobna, u osnovi 41m2, korisne površine 67m2. Uknjižena. Pored je natkriveni letnjikovac, a postoji i pomoćni objekat prvobitno zamišljen kao sauna ali može funkcionisati i kao unikatan prostor za spavanje. I one je uknjižen. Predviđeno je i mesto za bazen. Sa celog placa vidi se reka, pogled je fenomenalan. Plac je ograđen, struja, voda iz cisterne 7m3. Glavni put nije daleko, poslednjih stotinjak metara je tucanik. Pozovite što pre i preduhitrite ostale! Prodaja je hitna ! U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

103,000 €

Salaksije-Vikendica 30 m2 na Placu od 1400 m2 sa Pogledom-može menjanje za stan preko 40 m2 sa liftom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 30 m2

Srbobran Srbobran

94,760 €

Srbobran, Turija, lepa kuća pored kanala DTD- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 929 €/m2
  • 102 m2

Bačka Topola Bačka Topola

95,000 €

Extra za buduće ulaganje..kuća Pr+Pk-Centar…

  • Soba: 4.0
  • 420 €/m2
  • 226 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2

Beočin Beočin

103,000 €

Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 50 m2