Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Kompletno renovirana kuća na lepoj i mirnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,041 €/m2
  • Površina: 172 m2
PRODAJA

179,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000104
  • Površina : 172 m2
  • Cena : 179,000 €
  • Cena po m2 : 1040.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 314 m2

Novi Sad, Klisa - Kompletno renovirana kuća na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, ali i blizina gradskog autobuskog prevoza. Sastoji se iz tri nivoa - prizemlje (par stepenika ispod nivoa), visoko prizemlje i tavanski prostor. Prizemlje čine dve prostorije + prostorija predviđena za mašine. Visoko prizemlje čini trosoban stan: dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik. Dok je tavanski prostro moguće preurediti naknadno u stambeni deo. Tavanski prostror može u potpunosti funkcionisati kao posebna celina i ima ulaz sa spoljne terase. Dvorište kuće je veoma privatno, i odlično je za uživanje sa porodicom bez pogleda komšija i radoznalih prolaznika. Od radova prilikom renoviranja urađeno: demit fasada, zamenjene kompletne elektroinstalacije, zamenjena PVC stolarija, postavljene nove podne obloge (italijanska keramika prve klase), urađena rasveta u i na objektu, izlivanje betonske staze... Spremna za useljenje. Uknjižena. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kać

175,000 €

Novi Sad-Kać-odlična kuća u nizu…

  • Soba: 4.0
  • 1,549 €/m2
  • 113 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

174,000 €

Prodaje se kuća Petrovaradin-Mišeluk. Uknjiženo ID#10491…

  • Soba: 10.0
  • 2,384 €/m2
  • 73 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

170,000 €

KVALITETNA, UKNJIŽENA SPRATNA KUĆA 170M2+82M2, BAČKA PALANKA, BLIZU CENTRA, VELIK PLAC…

  • Soba: 6.0
  • 1,000 €/m2
  • 170 m2

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko des

169,950 €

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko desetina metara od mora.…

  • Soba: 5.0
  • 894 €/m2
  • 190 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

175,100 €

Petrovaradin. Odlična porodična kuća. Petosobna ID#4612…

  • Soba: 5.0
  • 826 €/m2
  • 212 m2

Novi Sad Futog

180,000 €

Futog-Uknjižena kuća 156 m2 starije gradnje sa Lokalom i Podrumom u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,154 €/m2
  • 156 m2