Sremski Karlovci - Centar

Sr.Karlovci, spratna porodična kuća!

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,259 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000117
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2258.77 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 549 m2

Dudara, najlepši deo prelepih Karlovaca. Porodična kuća, kvalitetno zidana osamdesetih godina(završena 90-te) površine u osnovi 114m2. U prizemlju kuće su garaža, radionica, kotlarnica, ostava. Na spratu se nalazi komforan trosoban stan a u potkrovlju (koje ima poseban ulaz) je još jedna stambena celina. Grejanje je centralno na gas( naftu). Najbitnije, u kući nema nikakvih dodatnih ulaganja jer je kompletno završena i u funkciji, održavana. Plac je površine 550 m2, prelep. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

265,000 €

Odlična kuća na eksxtra lokaciji-Po+Pr+PK…

  • Soba: 6.0
  • 920 €/m2
  • 288 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

KUĆAna prodaju-Sremska Kamenica, Novi Sad ID#11174…

  • Soba: 10.0
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

257,500 €

Atraktivna lokacija, blizina grada a mir i tišina, slepa ulica pogodno za decu nema saobraćaja. Kuća nije završena, na vama je da sami odaberete k…

  • Soba: 5.0
  • 1,839 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Adice

257,500 €

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u…

  • Soba: 6.0
  • 498 €/m2
  • 517 m2

Novi Sad Grbavica

257,500 €

Prodaja nekretnina Novi Sad, kuća na Grbavici., (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 6.0
  • 2,384 €/m2
  • 108 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Kuća sa prelepim pogledom u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom predstavlja odličnu kuću u Sremskim Karlovcima, sa prelepim pogledom na Dunav, Ba…

  • Soba: 6.0
  • 2,550 €/m2
  • 101 m2