Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica, 92m2.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,623 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

149,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000135
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 149,350 €
  • Cena po m2 : 1623.37 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 507 m2

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje nego obična), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehniku sa slika dobijate sa kućom tako da ostaje samo da uselite lične stvari! Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

154,500 €

U mirnom, ali strateški odlično pozicioniranom delu Futoga, nalazi se izuzetna investiciona prilika koja se retko pojavljuje na tržištu. Na prodaj…

  • Soba: 3.5
  • 1,392 €/m2
  • 111 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Paragovo-Lepa Porodična kuća 92 m2 na Visinskom Placu 999 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,679 €/m2
  • 92 m2

Temerin Temerin

147,300 €

Temerin-novija spratna kuća 180 m2 na placu 738 m2 i na uglu dve ulice-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 818 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

144,200 €

Potpuno renovirana kuća. Ima dva pomocna objekta od kojih je jedan pretvoren u stambenu jedinicu. Kuca sadrzi 3 spavace sobe, dnevnu sobu, trpezarij…

  • Soba: 5.0
  • 1,144 €/m2
  • 126 m2

Šid Šid

155,000 €

Okolina Šida-*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 799 €/m2
  • 194 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se č…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2