Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Kuća površine 135 m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,144 €/m2
  • Površina: 135 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000148
  • Površina : 135 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1144.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 309 m2

Kuća uknjižene površine 51 m2, a korisne 135 m2 pogodna za stanovanje ili kao investicija. Nalazi se na placu površine 309 m2. Postoji mogućnost kupovine kuće pored. U prizemlju kuce se nalaze dnevni boravak sa tri sobe , kupatilo, dve ostave, zatvorena terasa. Podrum se nalazi ispod jednog dela kuce i urađena je hidroizolacija. Tavanski deo je iznad jednog dela kuce. Grejanje je etažno, kombinovano na gas i čvrsto gorivo. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 na Velikom Placu 1266 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 966 €/m2
  • 160 m2

Sremska Kamenica Ledinci

150,000 €

Ledinci. Pažnja !! Pogled kakav se retko može naći. …

  • Soba: 2.0
  • 2,632 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Kovilj

150,000 €

KOVILJ, STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT, 319M2 …

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 319 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog-Dvojna Porodična kuća 100 m2 u blizini Sportskog Centra i Bazena-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 100 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Sremski Karlovci Centar

145,000 €

Sremski Karlovci.Odlična kuća bez ulaganja, legalizacija u toku., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 806 €/m2
  • 180 m2