Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Kuća - ozidan objekat

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 621 €/m2
  • Površina: 199 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000153
  • Površina : 199 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 621.11 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 581 m2

Započeta kuća u Petrovaradinu na lokaciji odličnoj za porodično i višeporodično stanovanje. Prizemlje, prvi sprat i potkrovlje (sve korisna površina. Prizemlje je zamišljeno kao lokal ili poslovni prostor i lako se može pretvoriti u stambeni prostor. Moguča i deoba na nekoliko stanova. Prostor veoma lepo zamišljen te je moguće lako menjati projekat. Do parcele kompletna infrastruktura. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

131,840 €

Novi Sad,Bukovac ,novogradnja,kuća na lepom mestu ,blizina izvora, postoji i garaža pored kuće od nekih 20m2.Kuća je…

  • Soba: 4.0
  • 1,256 €/m2
  • 105 m2

Srbobran Srbobran

118,450 €

Srbobran, Turija, Komforan salaš sa 4.36 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 3.0
  • 1,394 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Futog

119,500 €

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile…

  • Soba: 0.0
  • 1,374 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Futog

130,000 €

Stari Futog-Dvojna Porodična kuća 116 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,121 €/m2
  • 116 m2

Sremska Kamenica Rakovac

125,000 €

Eksluzivna prodaja kuće u Rakovcu! ID#4404…

  • Soba: 4.0
  • 1,250 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća

123,600 €

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 82 m2