Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep – Kuća pogodna za stanovanje ili kao investicija

  • Broj prostorija: 5.5
  • Cena po m2: 1,582 €/m2
  • Površina: 166 m2
PRODAJA

262,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000137
  • Površina : 166 m2
  • Cena : 262,650 €
  • Cena po m2 : 1582.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.5
  • Površina placa: 328 m2

Prodaje se kuca na Telepu, uknjižene povrsine 96 m2, a korisne 166m2. Lokacija u blizini škole, marketa, idealna za mirno porodično stanovanje. Sastoji se iz glavnog objekta i pomoćnog dela objekta. Glavni deo objekta: dva nivoa. Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Sprat: dve spavaće sobe i kupatilo. Pomoćni deo objekta čine: jednoiposoban stan i prostorija predviđena kao ostava i boks za pse. Kuća je renovirana, fasada, krov, stolarija… U prizemlju se nalazi dnevna soba, izdvojen trpezarijski deo sa kuhinjom iz kog se izlazi na natkrivenu terasu sa prostranom ostavom/radionicom, kupatilo, hodnik iz kog se ide na sprat na kom se nalazi miran deo kuce… tri spavaće sobe , hodnik I kupatilo. u sklopu kuce u prizemlju se takodje nalazi i letnja kuhinja sa posebnim ulazom. Postoji mogućnost kupovine kuće pored. Stvar dogovora. Grejanje na gas. Kontakt: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-uknjižena porodična kuća 171 m2 na placu od 451 m2 u lepom i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,506 €/m2
  • 171 m2

Novi Sad Kać

267,800 €

-Kuća 275m2,plac 600 m2 -5 poluetaža -Komplet nameštena -Sendvič zidovi-beton,izolacija,silikatna cigla -Kombinovano grejanje lož ulje/drva -Stru…

  • Soba: 6.0
  • 2,349 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Veternk

257,500 €

Kuća sa poslovnim prostorom u Veterniku Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću stambene površine 92m2 a ukupne korisne površine 333 m2, na placu o…

  • Soba: 3.5
  • 2,799 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

260,000 €

Prodaje se kuća na Telepu, odlična urađena. Kuća u stvarnosti ima 160m2, a plac 328m2. Agencijska usluga je ukl…

  • Soba: 5.0
  • 2,342 €/m2
  • 111 m2

Temerin Temerin

264,710 €

LUX kuća - Temerin !…

  • Soba: 5.0
  • 966 €/m2
  • 274 m2

Novi Sad Adice

257,500 €

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u…

  • Soba: 6.0
  • 498 €/m2
  • 517 m2