Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad, Sremska Kamenica - Vikendica

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,334 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

149,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000158
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 149,350 €
  • Cena po m2 : 2333.59 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1080 m2

Vikendica 64m2 sa velikim placem od 1080m2. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, na spratu se nalazi spavaća soba sa izlazom na terasu i kupatilo. Na placu se nalazi i pomoćni objekat veličine 42m2. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Beočin Beočin

154,500 €

Prodaje se kuća u Beočin Selu, plac 603m2. Kuća 122m2 u osnovi, 200m2 suteren, prizemlje i sprat. U suterenu su 2 gar…

  • Soba: 3.0
  • 1,266 €/m2
  • 122 m2

Sremski Karlovci Centar

145,000 €

Sremski Karlovci.Odlična kuća bez ulaganja, legalizacija u toku., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 806 €/m2
  • 180 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

154,500 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, res…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 90 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Popovica

154,500 €

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Popovici, sa otvorenim pogledom ka Sremskoj Kamenici, nalazi se ova fina i ušuškana kuća idealna za porodični …

  • Soba: 3.0
  • 1,679 €/m2
  • 92 m2