Novi Sad - Kać

Kać, porodična stambena zgrada sa lokalom!

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 776 €/m2
  • Površina: 478 m2
PRODAJA

370,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000108
  • Površina : 478 m2
  • Cena : 370,800 €
  • Cena po m2 : 775.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 1111 m2

Na odličnoj poziciji u Kaću prodaje se kuća na placu od 11 ari. Objekat je potpuno završen i rekonstruisan pre 20 godina. Ispod cele kuće prostire se podrum(radionica, kotlarnica, ostava za drva..). Na prvoj etaži je predviđen poslovni prostor dok su na spratu i potrkovlju trosobni stanovi. Grejanje je kombinovano, na gas, čvrsto gorivo, kombinacija radijatora i podnog grejanja(po želji). Plac je ograđen, ima kolski ulaz, dvorište uređeno kao i bašta. Uknjižen je kompletno bez ikakvih tereta. Korisna površina kuće je 478m2. Objekat u odličnom stanju i ulaganja osim eventualno estetske prirode nisu neophodna. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

380,000 €

Novi Sad , na oko 5km od centar grada , na najlepšoj lokaciju u Sremskoj Kamenici , porodična komforna kuća na extra …

  • Soba: 6.0
  • 3,089 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Čenej

362,000 €

Čenej-Odlična lokacija, veoma dobro građena kuća…

  • Soba: 8.0
  • 1,097 €/m2
  • 330 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

380,000 €

Kuća u centru Sremske Mitrovice, 416 m², 4 kupatila…

  • Soba: 10.0
  • 913 €/m2
  • 416 m2

Novi Sad Klisa

361,500 €

Extra lokacija, kuća 310 m2 i Poslovni prostor od 100 m2-…

  • Soba: 6.0
  • 1,166 €/m2
  • 310 m2

Novi Sad Kać

370,800 €

Kać, porodična stambena zgrada sa lokalom! …

  • Soba: 6.0
  • 776 €/m2
  • 478 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

370,800 €

Petrovaradin -Mišeluk-Fantatična Porodična Kuća 290 m2 na Visinskom delu Mišeluka- 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,279 €/m2
  • 290 m2