Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,424 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

157,510 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002224
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 157,510 €
  • Cena po m2 : 3424.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/7

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka... U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi. Sem kvalitetne, ali pak moderne gradnje želimo da izdvojimo da infrastruktura i prostor podsećaju na stara dobra vremena, ali sa svim predvidjenim inovacijama koje olakšavaju život: pametni domovi - smart upravljanje grejanjem, elektro uredjajima putem aplikacije. Kontrola pristupa: Komotan i bezbedan ulazak u zgradu i garažu putem kartice. Vrhunska gradnja: Aluminijumska stolarija, granitna uvozna keramika, troslojni hrastov parket i posebna pažnja na zvučnu izolaciju su već standard na našim projektima. Grejanje: Smart sistem ekonomične kontrole. Grejna tela – aluminijumski radijatori. Izvor – gradska toplana. Hladjenje: Broj klima u svakom stanu u skladu sa strukturom. Kontrola klime putem smart sistema. Ekološki dizajn: Sistem navodnjavanja zelenih površina i zeleni krovovi objekata na parteru. Sadržaji na otvorenom: Otvoreni prostor za druženje i rad, otvoreni fitnes i dečija igrališta. U neposrednoj blizini više marketa, fitnes centarm kafići, restorani... Preko 900 garažnih mesta što buduće stanare oslobađa stresa oko traženja parkinga. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Pozovite nas i zakažite prezentaciju: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,680 €

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090…

  • Soba: 2.0
  • 2,550 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

165,000 €

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad…

  • Soba: 3.0
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2