Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,417 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

157,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002207
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 157,200 €
  • Cena po m2 : 3417.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/7

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka... U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi. Sem kvalitetne, alli pak moderne gradnje želimo da izdvojimo da infrastruktura i prostor podsećaju na stara dobra vremena, ali sa svim predvidjenim inovacijama koje olakšavaju život: pametni domovi - smart upravljanje grejanjem, elektro uredjajima putem aplikacije. Kontrola pristupa: Komotan i bezbedan ulazak u zgradu i garažu putem kartice. Vrhunska gradnja: Aluminijumska stolarija, granitna uvozna keramika, troslojni hrastov parket i posebna pažnja na zvučnu izolaciju su već standard na našim projektima. Grejanje: Smart sistem ekonomične kontrole. Grejna tela – aluminijumski radijatori. Izvor – gradska toplana. Hladjenje: Broj klima u svakom stanu u skladu sa strukturom. Kontrola klime putem smart sistema. Ekološki dizajn: Sistem navodnjavanja zelenih površina i zeleni krovovi objekata na parteru. Sadržaji na otvorenom: Otvoreni prostor za druženje i rad, otvoreni fitnes i dečija igrališta. U neposrednoj blizini više marketa, fitnes centar kafići, restorani... Preko 900 garažnih mesta što buduće stanare oslobađa stresa oko traženja parkinga. Pozovite nas i zakažite prezentaciju: 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

157,600 €

Veternička rampa. 66m2, kompletno namešten trosoban stan sa parking mestom. …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,340 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.0
  • 2,196 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Renoviran 2,5-soban stan 59m², Novo Naselje – odličan raspored, sprat 7/11…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Socijalno

155,000 €

Kraljev park-Namešten dvosoban stan sa parking mestom ID#11916…

  • Soba: 1.5
  • 4,189 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

165,000 €

Fenomenalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan-Grbavica- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2