Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,574 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

96,490 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002216
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 96,490 €
  • Cena po m2 : 3573.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 8/7

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka... U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi. Sem kvalitetne, alli pak moderne gradnje želimo da izdvojimo da infrastruktura i prostor podsećaju na stara dobra vremena, ali sa svim predvidjenim inovacijama koje olakšavaju život: pametni domovi - smart upravljanje grejanjem, elektro uredjajima putem aplikacije. Kontrola pristupa: Komotan i bezbedan ulazak u zgradu i garažu putem kartice. Vrhunska gradnja: Aluminijumska stolarija, granitna uvozna keramika, troslojni hrastov parket i posebna pažnja na zvučnu izolaciju su već standard na našim projektima. Grejanje: Smart sistem ekonomične kontrole. Grejna tela – aluminijumski radijatori. Izvor – gradska toplana. Hladjenje: Broj klima u svakom stanu u skladu sa strukturom. Kontrola klime putem smart sistema. Ekološki dizajn: Sistem navodnjavanja zelenih površina i zeleni krovovi objekata na parteru. Sadržaji na otvorenom: Otvoreni prostor za druženje i rad, otvoreni fitnes i dečija igrališta. U neposrednoj blizini više marketa, fitnes centarm kafići, restorani... Preko 900 garažnih mesta što buduće stanare oslobađa stresa oko traženja parkinga. Pozovite nas i zakažite prezentaciju: 069/383-1007-

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

98,200 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,168 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

• Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

89,000 €

Prodaja STANA ILI POSLOVNOG PROSTORA NA PODBARI ID#9277…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2