Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,401 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

146,255 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002229
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 146,255 €
  • Cena po m2 : 3401.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 7/7

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka... U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi. Sem kvalitetne, alli pak moderne gradnje želimo da izdvojimo da infrastruktura i prostor podsećaju na stara dobra vremena, ali sa svim predvidjenim inovacijama koje olakšavaju život: pametni domovi - smart upravljanje grejanjem, elektro uredjajima putem aplikacije. Kontrola pristupa: Komotan i bezbedan ulazak u zgradu i garažu putem kartice. Vrhunska gradnja: Aluminijumska stolarija, granitna uvozna keramika, troslojni hrastov parket i posebna pažnja na zvučnu izolaciju su već standard na našim projektima. Grejanje: Smart sistem ekonomične kontrole. Grejna tela – aluminijumski radijatori. Izvor – gradska toplana. Hladjenje: Broj klima u svakom stanu u skladu sa strukturom. Kontrola klime putem smart sistema. Ekološki dizajn: Sistem navodnjavanja zelenih površina i zeleni krovovi objekata na parteru. Sadržaji na otvorenom: Otvoreni prostor za druženje i rad, otvoreni fitnes i dečija igrališta. U neposrednoj blizini više marketa, fitnes centarm kafići, restorani... Preko 900 garažnih mesta što buduće stanare oslobađa stresa oko traženja parkinga. U cenu je uračunata agencijska naknada. Pozovite nas i zakažite prezentaciju: 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

143,376 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,472 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 3

150,000 €

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540…

  • Soba: 2.5
  • 2,308 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2