Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,381 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

148,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002228
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 148,780 €
  • Cena po m2 : 3381.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/7

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka... U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi. Sem kvalitetne, alli pak moderne gradnje želimo da izdvojimo da infrastruktura i prostor podsećaju na stara dobra vremena, ali sa svim predvidjenim inovacijama koje olakšavaju život: pametni domovi - smart upravljanje grejanjem, elektro uredjajima putem aplikacije. Kontrola pristupa: Komotan i bezbedan ulazak u zgradu i garažu putem kartice. Vrhunska gradnja: Aluminijumska stolarija, granitna uvozna keramika, troslojni hrastov parket i posebna pažnja na zvučnu izolaciju su već standard na našim projektima. Grejanje: Smart sistem ekonomične kontrole. Grejna tela – aluminijumski radijatori. Izvor – gradska toplana. Hladjenje: Broj klima u svakom stanu u skladu sa strukturom. Kontrola klime putem smart sistema. Ekološki dizajn: Sistem navodnjavanja zelenih površina i zeleni krovovi objekata na parteru. Sadržaji na otvorenom: Otvoreni prostor za druženje i rad, otvoreni fitnes i dečija igrališta. U neposrednoj blizini više marketa, fitnes centarm kafići, restorani... Preko 900 garažnih mesta što buduće stanare oslobađa stresa oko traženja parkinga. U cenu uračunata agencijska naknada. Pozovite nas i zakažite prezentaciju: 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

158,560 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,734 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se prostire na 54 m², funkcionalnog rasporeda, lepo uređen i odmah u…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2