Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD, NOVO NASELJE, 30m2

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,747 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002061
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2746.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/4

U ponudi jednosoban stan 30m2, uknjizen, 1 sprat, centralno grejanje. Zgrada uvucena bez buke, okruzena zelenilom, besplatan parking, Uz stan podrum i biciklana, U blizini vrtica, škole, marketa, pijace, pošte. U cenu uračunata agencijsa naknada u iznosu od 3% Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

72,800 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 0.5
  • 2,912 €/m2
  • 25 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

87,550 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 22 m², I sp.…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2