Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,501 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

262,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002378
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 262,650 €
  • Cena po m2 : 2501.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji. Smešten u mirnom delu grada, idealno za porodično stanovanje. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade (urbana vila). Uz stan se dobija zasebna krovna terasa od oko 80m2. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku u toku grejne sezone. Ovaj stan karakteriše visina plafona od 2,9m. Projektovana kvadratura stana je 105m2. Povrat PDV-a. Završetak radova i useljenje je planirano do kraja 2025. godine. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,000 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

Prodaja stana: Centar. Odlična investicija ID#6467…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2