Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Futoška, 77m2, troiposoban!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,597 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001962
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2597.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Namešten troiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilo, WC i terasa. Uknjižen 1/1 Za dodatne informacije 0693831004

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

205,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,449 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Novi Sad - Kej - pogled na Dunav i tvrđavu, na prodaju trosoban stan od 90m2( u prirodi ima oko 100m2), uknjižen, useljiv. Stan se sastoji od hodni…

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

• Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2