Novi Sad - Socijalno

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,966 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

115,026 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002375
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 115,026 €
  • Cena po m2 : 3966.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/4

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja ++I++ Mirna i tiha lokacija, bez buke i saobraćaja. U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, kao i poslovna gradska zona, što je čini pogodnom za život i poslovanje. Kombinacija mirnog okruženja i blizine gradskih zbivanja pruža idealan balans za savremen način života.Idealan stan kako za udoban život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Za više informacija, kontaktirajte Draganu na: 069/383-1009.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Centar- dvosoban stan- Novi Sad ID#9312…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališ…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

123,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,636 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,600 €

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No…

  • Soba: 1.5
  • 3,015 €/m2
  • 41 m2