Novi Sad - Socijalno

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,998 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

247,890 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002370
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 247,890 €
  • Cena po m2 : 3998.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/4

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja ++I++ Mirna i tiha lokacija, bez buke i saobraćaja, sa drvoredom u celoj ulici. U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, kao i poslovna gradska zona, što je čini pogodnom za život i poslovanje U neposrednoj okolini su vrtići, škole i gimnazije, što ovu lokaciju čini savršenom za porodično stanovanje. Kombinacija mirnog okruženja i blizine gradskih zbivanja pruža idealan balans za savremen način života. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Završetak radova planiran za Avgust 2026. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Za više informacija, kontaktirajte Draganu na: 069/383-1009.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Podbara

247,200 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Novo Naselje

242,000 €

Novi Sad - novo naselje, prodaje se odličan trosoban stan od 90m2, useljiv, uknjižen, mogućnost pregrađivanja u četvorosoban. Stan ima odličan r…

  • Soba: 3.0
  • 2,689 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

255,650 €

Centar-Odličan Trosoban stan 73 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,502 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

240,000 €

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297…

  • Soba: 5.0
  • 2,000 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2