Novi Sad - Socijalno

Atraktivni stanovi na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadrž

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,978 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

123,308 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002369
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 123,308 €
  • Cena po m2 : 3977.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Atraktivni stanovi na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja ++I++ Mirna i tiha lokacija, bez buke i saobraćaja, sa drvoredom u celoj ulici. U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, kao i poslovna gradska zona, što je čini pogodnom za život i poslovanje. Dodatna prednost je velika mogućnost parkiranja na placu. U neposrednoj okolini su vrtići, škole i gimnazije, što ovu lokaciju čini savršenom za porodično stanovanje. Kombinacija mirnog okruženja i blizine gradskih zbivanja pruža idealan balans za savremen način života. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Za više informacija, kontaktirajte Draganu na: 069/383-1009.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

130,000 €

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE…

  • Soba: 2.0
  • 2,708 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhi…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2