Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,420 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

150,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002398
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 150,070 €
  • Cena po m2 : 2420.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajn i funkcionalni prostor. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu i ostavu. -Blizina škole, vrtića,prodavnica. -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine. Rok završetka Jun 2026 Kontakt 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,400 €

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,709 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

154,500 €

Na prodaju trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 3.0
  • 2,176 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Banatić

144,200 €

Kompletno renoviran dvoiposoban stan na top lokaciji – Železnička stanica…

  • Soba: 2.5
  • 2,444 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2