Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 33m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,861 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

94,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002543
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 94,400 €
  • Cena po m2 : 2860.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Prodaje se jednoiposoban stan - 33m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom,spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

• Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Podbara

97,850 €

Podbara, 24m2. Jednosoban namešten stan. …

  • Soba: 1.0
  • 4,077 €/m2
  • 24 m2