Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan 74m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,378 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

278,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002542
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 278,240 €
  • Cena po m2 : 2378.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se troiposoban stan - 117m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, ostava, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

270,300 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,000 €

!!! Lux stan !!! Nepokretnost se nalazi u najlepšem kraju Novog Sada - Sremskoj Kamenici, u pitanju je gradnja od 2022. godine sa luksuznom opremo…

  • Soba: 4.5
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Podbara

282,000 €

* Podbara - Porodičan stan *…

  • Soba: 4.0
  • 3,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

279,910 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvorosiposoban stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,718 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Salajka

278,240 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,378 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Bulevar

268,830 €

Šestosoban stan na Bulevaru! Agencija Moj Dom prodaje stan koji se vrlo retko pojavljuje u ponudi. Jedinstvena nekretnina na neverovatnoj lokaciji. …

  • Soba: 6.0
  • 1,545 €/m2
  • 174 m2