Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,326 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001959
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2325.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju prelep duplex, kompletno renoviran. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, toalet i terasa. Na drugoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Odlična investicija za porodično stanovanje. U blizini se nalaze škola, vrtići, supermarketi kao i kompletan sadržaj za svakodnevno funkcionisanje. Uknjižen. Kontakt 0693831005.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

148,320 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 60 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

Porodičan stan u mirnom delu Novog Naselja – Šonsi uknjižene 45m2 ali ima 57m2 podne površine. U ponudi imamo sjajan porodični stan smešten u …

  • Soba: 2.5
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN.U dvorištu zgrade slobodna parking mesta. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2