Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 42m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,814 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

118,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002537
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 118,200 €
  • Cena po m2 : 2814.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se jednoiposoban stan - 42m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

Podbara-direktna prodaja-Dvosoban stan 41 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Železnička stanica

118,450 €

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,520 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,800 €

* Petrovaradin - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 2,655 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

121,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,648 €/m2
  • 46 m2