Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 27m2

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,869 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

77,470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002535
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 77,470 €
  • Cena po m2 : 2869.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/3

Prodaje se garsonjera - 27m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži dnevnu sobu sa trpezarijskim delom i kuhinjom, kupatilo, vešeraj, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 24 m², prizemlje…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,100 €

Prodaje se garsonjera u Petrovaradinu, na visokom prizemlju. Grejanje na gas, nema terasu. Opremljena, pogodna kao inves…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 25 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Va…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2