Novi Sad - Sajmište

Penthaus na prodaju – 119 m² – Sajmište

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 2,294 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

272,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002361
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 272,950 €
  • Cena po m2 : 2293.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju prostran i svetao stan u mirnom naselju, smešten na 3. spratu zgrade . Stan je dvostrano orijentisan, sa 6 soba, 4 terase, 2 kupatila i 1 toalet. Stan je u izvornom stanju i polunamešten. Zgrada posjeduje tavan, a parking je obezbeđen u dvorištu. U blizini Sajmišta, osnovnih škola, vrtića i marketa. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Za više informacija i razgledanje, kontakt Dragana 069/383-1009

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

Prodaja stana: Centar. Odlična investicija ID#6467…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

266,770 €

Telep, 94m2. Troiposoban dupleks sa parking mestom. …

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

273,290 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Telep

266,800 €

Novi Sad,Telep,četvorosoban dupleks stan u Somborskoj ul.zgrada stara par godina ,odličan investitor ,dodatno opreman…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Salajka

278,240 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,378 €/m2
  • 117 m2