Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,073 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002732
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2072.56 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Predstavljamo vam lep i potpuno nov trosoban stan, smešten u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, idealan za porodice koje žele da uživaju u zdravom ambijentu, čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a da su istovremeno na svega par minuta od centra gradskih dešavanja. u naselju koje kombinuje mir prirode sa praktičnošću urbanog života. Lokacija je izuzetno povoljna – udaljena je samo četiri kilometra od Merkatora i Promenade, do kojih se stiže za pet minuta brzom saobraćajnicom preko Mišeluka. Autobusko stajalište i prodavnica nalaze se na svega pedeset metara od zgrade, što svakodnevicu čini dodatno lakšom. Stan je prostran i funkcionalan. Dnevni boravak je otvorenog koncepta, sa trpezarijom i kuhinjom, što ga čini idealnim mestom za porodično okupljanje i druženje. Stan ima tri komforne i svetle spavaće sobe koje lako možete prilagoditi sopstvenim potrebama. Kupatilo i dodatni toalet su moderno opremljeni i obloženi visokokvalitetnim granitom. Poseban vešeraj sa priključcima za mašinu za pranje i sušenje veša doprinosi praktičnosti stana. Grejanje je rešeno putem toplotne pumpe i podnog grejanja, dok su dva fenkojla, u dnevnom i spavaćem delu, zadužena za dodatno grejanje i hlađenje. U svakoj sobi su izvedeni konektori za internet i televiziju Uz stan se dobija sopstveno parking mesto sa daljinskim zaključavanjem, kao i svoj interfon, što dodatno doprinosi osećaju sigurnosti i komfora. Agencijska provizija iznosi 3% i uračunata je u cenu. Za više informacija pozvati, Kontakt: 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

172,750 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,710 €/m2
  • 101 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar

164,800 €

Prodajemo trosoban stan stare gradnje na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog Sajma. Nadomak Bulevara Oslobođenja, stan u zgradi kvalitetne star…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2