Novi Sad - Adice

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,632 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

71,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002780
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 71,070 €
  • Cena po m2 : 2632.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Na prodaju funkcionalna i svetla garsonjera smeštena u novijoj zgradi u mirnom i porodičnom kraju, na samoj granici između Telepa i Adica. Ova lokacija predstavlja savršen balans između mira i dostupnosti svih ključnih sadržaja – škole, prodavnice, javni prevoz i šetališta nalaze se na pešačkoj udaljenosti. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa urednim ulazom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom (koji se po potrebi može pregrađivati) i kupatila. Dvostrano je orijentisan i obiluje prirodnom svetlošću tokom celog dana. Grejanje je rešeno preko električnih uređaja, poseduje i klima uređaj. U stanu su takođe postavljene instalacije za grejanje na gas, što daje dodatne opcije budućem vlasniku. Nekretnina se prodaje u potpunosti nameštena, sa nameštajem starim svega tri godine, i uključuje parking mesto u zajedničkom dvorištu zgrade. Odlična prilika za one koji traže prvi stan, investiciju za izdavanje ili praktičan prostor za život u mirnom, a odlično povezanom delu grada. U cenu je uključena posrednička naknada od 3%. Kontakt: 0693831010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Detelinara

65,000 €

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišn…

  • Soba: 0.5
  • 2,321 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

72,000 €

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj ud…

  • Soba: 1.5
  • 2,483 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

78,300 €

Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minu…

  • Soba: 1.5
  • 3,012 €/m2
  • 26 m2