Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

176,130 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002854
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 176,130 €
  • Cena po m2 : 1854.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Stan se nalazi u okviru ekskluzivnog kompleksa koji prvi put donosi ovakav koncept stanovanja u ovom delu grada. Projektovan je tako da spoji udobnost porodičnog života sa praktičnošću poslovne zone, uz pogled na Frušku goru i odličnu povezanost sa ostalim delovima grada. Grejanje je na gas, uz ugrađene kalorimetre, što omogućava potpunu kontrolu troškova. U okviru kompleksa obezbeđen je parking prostor, kao i garaže u suterenu objekta. Predviđeni su i brojni sadržaji koji će dodatno doprineti kvalitetu života – od poslovnih lokala, banaka i pošte, do marketa i IT centra, čime se stanarima nudi funkcionalno i dinamično okruženje. Uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om. Rok završetka jul 2026. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Komforan trosoban stan sa dve terase po odličnoj ceni!…

  • Soba: 3.0
  • 2,394 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,800 €

Na mirnoj i funkcionalnoj lokaciji u Novom Naselju, u neposrednoj blizini okretnice autobusa koja obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima gra…

  • Soba: 2.0
  • 2,751 €/m2
  • 61 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Sajlovo

177,400 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 87 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Novi Sad, Petrovaradin, U novom bloku zgrada u Petrovaradinu, nadomak gradskog prevoza, 10ak min do centra Novog Sada, z…

  • Soba: 3.5
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2