Novi Sad - Adice

Adice odličan četvorosoban stan deljiv na dve stambene jedinice

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,640 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

145,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002473
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 145,980 €
  • Cena po m2 : 1640.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Adice odličan brzo uselji četvorosoban stan na prvom spratu manje zgrade u nizu.Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje .Stan ima mogućnost da funkcioniše i kao dve odvojene stambene jedinice.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Useljenje maj 2026.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

149,350 €

Ekskluzivna prilika – prostran trosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog trosobnog s…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 2

154,500 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 1.5
  • 3,863 €/m2
  • 40 m2