Irig - Vrdnik

Vrdnik, 93m2, trosoban stan i parking !

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,761 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

163,770 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002885
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 163,770 €
  • Cena po m2 : 1760.97 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Stan površine 93 m² u mirnom i uređenom stambenom kompleksu u banji Vrdnik. Ova nekretnina se ističe vrhunskim kvalitetom gradnje, pažljivo biranim materijalima i izuzetnom lokacijom, a cena uključuje i privatno parking mesto. Strukturu stana čini • Dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu • Dve komforne spavaće sobe • Kupatilo i dodatni toalet Tehničke karakteristike i oprema: • Podno grejanje putem gasnog kotla sa digitalnim termostatom • Inverter klima uređaji • Aluminijumska stolarija sa elektropodizačima i roletnama • Keramika i sanitarije renomiranih proizvođača • Sigurnosna ulazna vrata • Uređeno dvorište sa automatskom kapijom i obezbeđenim parking mestom. Pozovite 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

163,630 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 40 m …

  • Soba: 1.5
  • 3,557 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Jednoiposoban stan u novogradnji – Novo Naselje Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 42 m², smešten u kvalitetnoj novog…

  • Soba: 2.0
  • 3,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

157,730 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 63 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,504 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

163,770 €

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

159,370 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,701 €/m2
  • 59 m2