Novi Sad - Adamovićevo naselje

NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,659 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

112,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002904
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 112,800 €
  • Cena po m2 : 1658.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Na prodaju dvoiposoban stan od 69m2 na Adamovićevom naselju. Sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i ostavom, dve odvojene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na gas. Dvorišno orijentisan i ima svoj ulaz. Uknjiženo 1/1. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U cenu stana uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

115,000 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,556 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

116,400 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,985 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2