Novi Sad - Grbavica

Grbavica, 70m2, odličan dvoiposoban stan.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,164 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

221,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002951
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 221,450 €
  • Cena po m2 : 3163.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Grbavica, najlepši deo, odličan stan perfektnog rasporeda. Nalazi se na 5-om spratu, uknjižen bez tereta, odmah useljiv po isplati. U dvorištu zgrade obezbeđen parking za stanare ( nisu numerisana p.mesta). Centralno grejanje. U ceni su kuhinjski elementi, ugradni plakari. Stan je klimatizovan, sunčan i svetao, velika terasa, na terasi ostava. Idealna nekretnina za porodicu. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Pozovite 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

228,600 €

Prodaja Stan TROIPOSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8210…

  • Soba: 3.5
  • 2,689 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

Na prodaju – moderan, potpuno namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, idealan za porodičan život ili kvalitetno ulaganje. O…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

226,600 €

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!…

  • Soba: 3.5
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Detelinara

220,000 €

ČETVOROSOBAN STAN *DUPLEX *NOVA DETELINARA ID#10030…

  • Soba: 4.5
  • 2,366 €/m2
  • 93 m2