Novi Sad - Telep

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002888
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

U prilici smo da vam predstavimo prelep trosoban stan na Telepu, u novijoj zgradi, a sređen i opremljen po posebnim standardima. Stan se nalazi u manjoj zgradi, na drugom spratu, a kompletan enterijer je još u izgradnji prilagođen željama vlasnika. Ima dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i veliki dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom sa ostavom. Raspored je izuzetno funkcionalan i u sve prostorije se ide iz hodnika. Uz ovaj stan po dogovoru može ići i prizemna dvorišna garaža za dva vozila, površine 30m2, kao i kompletan nameštaj ili po vašoj želji. Uknjižen je i može se dobiti i putem stambenog kredita. Za dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju. Kontakt 0693831004

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

190,550 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. TROSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,382 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

195,000 €

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

193,500 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,121 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2