Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 60 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

148,320 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002423
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 148,320 €
  • Cena po m2 : 2472.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan na atraktivnoj i urbanoj lokaciji koja je sklonjena od gradske buke. Projektovana površina stana iznosi 60 m2 i po strukturi ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Nalazi se na I spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća samo u toku grejne sezone. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Useljenje u aprilu 2026. godine. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 063/383-1009

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

150,000 €

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m² …

  • Soba: 4.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Satelit

155,500 €

Na prodaju trosoban stan u novogradnji kod Satelitske pijace - 56m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2