Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, TROSOBAN 101M2 sa nameštajem

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,855 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002456
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 2855.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/6

Namešten trosoban stan idealan za porodično stanovanje. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan sadrži prostorije sledećeg rasporeda: prostran dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila(jedno sa kadom, drugo sa tuš kabinom), dve terase od kojih je jedna zatvorena i dve ostave. Izlaz na jednu terasu je iz dnevne sobe, izlaz na drugu terasu iz obe spavaće sobe. Stan se prodaje kompletno namešten. U stanu su uradjeni spušteni plafoni i halogenska rasveta. Nalazi na V spratu zgrade sa dva lifta. Pozicija zgrade na vrlo atraktivnom mestu za porodično stanovanje. Kontakt 069/383-1007

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

298,100 €

U srcu Novog Sada, u jednoj od najprestižnijih zgrada, prodaje fenomenalno koncipiran četvorosoban stan od 108m². Stan ima savršen raspored prosto…

  • Soba: 4.0
  • 2,760 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

291,860 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 3,172 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan, povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,530 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Podbara

293,550 €

Prodaja prelepog petosobnog dupleksa na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada,129m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,276 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

282,000 €

* Podbara - Porodičan stan *…

  • Soba: 4.0
  • 3,439 €/m2
  • 82 m2