Novi Sad - Veternk

Kompletno namešten stan sa parking mestom uključenim u cenu!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,985 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

262,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002961
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 262,650 €
  • Cena po m2 : 2984.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/4

Na prodaju prostran, svetao stan funkcionalnog rasporeda. Poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo, wc hodnik i prelepu terasu. Prodaje se sa svim nameštajem izuzetnog kvaliteta i numerisanim parking mestom koje je uključeno u cenu. Zgrada ima ukupno 3 stana, vlasništvo 1/1, bez tereta, postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. U kupoprodajnu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0606222813

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

255,650 €

Centar-Odličan Trosoban stan 73 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,502 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

265,300 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv četvorosoban stan od 101m2, dva parking mesta... Iz ulaznog hodnika sa prostorom za plakar se ulazi p…

  • Soba: 4.0
  • 2,627 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2